Chorvatsko ubytování v soukromí


Ubytování v soukromí v republice Chorvatsko vyhledávají lidé, kteří si chtějí vychutnat klid a pohodu a užít si sami sebe navzájem. Může se jednat jak o zamilované páry, tak o ty, kteří zkrátka vyhledávají klid a nepotřebují mít poblíž hluk a společnost. Ubytování v soukromí můžete využít pro Vaše romanticky strávené dovolené nebo třeba svatební cesty. Jadranské moře a Chorvatsko Vám nabízí soukromé ubytování mimo hlavní rušná centra a poskytuje tak ekonomickou alternativu k například exotické dovolené. Využijte naší nabídky ubytování v soukromí a užijte si tak komfort v Chorvatsku u moře a bez starostí se oddejte relaxaci a odpočinku. Pokud pojedete do Chorvatska v polovině září, budou ceny pravděpodobně o 50% levnější než na konci srpna. Vyhýbejte se příjezdu v době víkendu! Jako svoji destinaci si vybírejte spíše některý z ostrovů, čím jižnější tím lepší. Chorvatsko – ubytování v soukromí je rozděleno do kategorií A-D popř. 1–4 popř. někdy se uvádí dodatečné označení „L“ jako luxus. Rozdělení kempů podle kvality služeb se označuje částečně také pomocí hvězdiček (* až ****), nebo také pomocí označení kategorií římskými číslicemi (I až IV), přičemž 1/I je nejnižší komfort a 4/IV je nejvyšší komfort.

Doporučujeme při návštěvě Chorvatska navštívit ku příkladu tyto lokality:

  • Brač – písečná pláž Zlatni Rat
  • Cres – krásné zátoky ke koupání se nacházejí západně od Stivanu a na jižním cípu ostrova
  • Hvar – krásné a relativně opuštěné zátoky ke koupání nacházející se na jižním pobřeží
  • Korčula- ostrovy Badija a Vrnik
  • Krk – Stara BAška i Baška disponují milými plážemi ke koupání
  • Mali Lošinj – nejkrásnější zátoky na koupání
  • Istrie – mys Kamenjak leží na poloostrově v jižním cípu Istrie
  • Zlatni Rat – CHKO jižně od Rovinje

Podrobné informace o procesu rezervace a nákupu naleznete na sesterské stránce Itálie ubytování v soukromí.

Podrobné informace o Chorvatsku přináší stránky Chorvatsko – info na cesty


Levné ubytování Itálie

Vyhledejte a objednejte si Váš rekreační dům nebo apartmán v několika minutách. Ubytujte se v Itálii v soukromí a to levně přímo u majitelů objektů.

Levné ubytování Chorvatsko

Vyhledejte a objednejte si svůj rekreační dům nebo apartmán v Chorvatsku pro strávení Vaší klidné a spokojené dovolené v této nádherné zemi.

Itálie ubytování v soukromí

Itálie ubytování v soukromí - to je 4000 garančních kapacit pro Vás přímo u majitelů objektů. Platba kartou online!

Chorvatsko ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí v Chorvatsku vyhledávají lidé, kteří si chtějí vychutnat klid a pohodu a užít si sami sebe navzájem.