Možnosti dopravy
- vlastní doprava
Možnosti stravování
- snídaně
Slevy
- Skipas v ceně
Komfortní ubytování Revier Mountain Lodge Lenzerheide se nachází na ideálním místě, jen cca 150 m od horské lanovky Rothorn a asi 2 km od centra obce Lenzerheide. Skibus staví bezprostředně u domu a při dobrých sněhových podmínkách je sjezd možný až k domu! Nejbližší nákupní možnosti najdete po asi 600 m.
První z hotelů nové generace v Alpách Vás přesvědčí svým moderním dynamickým konceptem a disponuje výtahem, Wi-Fi, společenskou místností, jídelnou na snídaně, restaurací, barem a lyžárnou. Zpoplatněné parkoviště je tu také. Na programu jsou často různé akce a živá vystoupení v areálu baru s pódiem a pultem pro DJ.
Pokoje Vkusně zařízené pokoje nabízí nádherný výhled na jezero Heidsee a mají sprchu s WC, HD TV, Wi-Fi a fén na vlasy.
Stravování V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. V restauraci a baru Vám za poplatek bude nabídnuta jednoduchá a dobrá kuchyně ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny.
Služby
- nocleh dle objednávky
- stravování dle objednávky
- 2denní, 3denní, 4denní nebo 6denní skipas Arosa-Lenzerheide
(hodnota skipasu až do 11 003 Kč)
výjimky: viz. objednávkový proces
- závěrečný úklid
- Wi-Fi
- závěrečný úklid
- Wi-Fi
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, S
–
- útulné pokoje s dvoulůžkem a HD TV
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, S
–
- útulné pokoje s HD TV
- dvoulůžko a pohovkové lůžko
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (Top Floor), S
–
- útulné pokoje s dvoulůžkem a HD-TV
- v horních patrech
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (Top Floor), S
–
- útulné pokoje s HD TV
- dvoulůžko a pohovkové lůžko
- v horních patrech