Ferienhotel Martinerhof

Rakousko, Lofer

č. zájezdu: 516034/80
od8 504,-/osoba
Ferienhotel Martinerhof - Salcbursko - Rakousko, Lofer - Lyžařské zájezdy

Ferienhotel Martinerhof

Země: Rakousko

Destinace: Salcbursko

Středisko: Lofer

Hotel: Ferienhotel Martinerhof


Stravování: all-inclusive
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 4 až 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • all-inclusive

Poloha Komfortní 3hvězdičkový hotel Ferienhotel Martinerhof leží cca 50 m od centra obce St. Martin bei Lofer. Do centra Loferu, kam se v každém případě vyplatí zajít na výlet, je to jen asi 2,5 km. Do nejbližšího lyžařského střediska Vás vyveze lanovka „Almbahn I“, která se nachází cca 3,2 km od ubytování. Trasy pro zasněžené zimní procházky začínají asi 300 m od Vašeho ubytování. Trasy pro běžkaře jsou vzdálené asi 300 m. Zastávka skibusu je cca 200 m od hotelu. K nádraží Bad Reichenhall je to asi 29 km.

Vybavení K vybavení hotelu patří recepce, Wi-Fi, výtah, hotelová restaurace, hotelový bar a zimní zahrada. Své zimní sportovní vybavení si můžete po dobu pobytu odložit v lyžárně na lyže a snowboardy s vysoušečem lyžařských bot. Hosté mají podle dostupnosti k dispozici parkovací místa.

Wellness Ve wellness prostorách (16.00–19.00) naleznete saunu. Změna otevírací doby jednotlivých zařízení a doby platnosti je vyhrazena.

Děti Dětská herna nabízí malým hostům zábavu přiměřenou jejich věku. Dětské postýlky jsou zahrnuty v ceně (na vyžádání/dle dostupnosti).

Stravování Stravování při objednávce pokojů s typem stravování All Inclusive zahrnuje snídani formou bufetu (07:30–10:00) s vitálním koutkem. U snídaňového bufetu si můžete zabalit vlastní obědový balíček (ne v den odjezdu). Stravování v odpoledních hodinách (16:00 – 17:00) zahrnuje svačinu. Večer si můžete dopřát bohatý bufet s různými saláty. Nealkoholické nápoje (např. voda, nealkoholické nápoje, čaj, káva a džusy) a alkoholické nápoje (pivo (kromě pšeničného) a stolní víno) jsou v ceně od 8:00 do 11:00 a od 15:00 do 21:30. O Vánocích je nabízen vánoční bufet a na Silvestra silvestrovský bufet. Půlnoční občerstvení na Silvestra doplňuje speciální kulinářskou nabídku na konci roku.

Služby

  • nocleh dle objednávky
  • stravování dle objednávky
  • Saunový prostor
  • Vánoční bufet
  • Silvestrovský bufet
  • Wi-Fi
  • Dětská postýlka (na vyžádání)
  • Parkoviště (dle dostupnosti)

10 % sleva u naší partnerské lyžařské školy. Platí pro: lyžařské kurzy 10 % sleva u naší partnerské lyžařské školy. Platí pro: půjčovna lyží

– Skipas Almenwelt Lofer (hodnota skipasu až do výše 6 774 Kč). Detaily/výjimky viz proces objednávky.

  • Saunový prostor
  • Vánoční bufet
  • Silvestrovský bufet
  • Wi-Fi
  • Dětská postýlka (na vyžádání)
  • Parkoviště (dle dostupnosti)

10 % sleva u naší partnerské lyžařské školy. Platí pro: lyžařské kurzy 10 % sleva u naší partnerské lyžařské školy. Platí pro: půjčovna lyží

Domácí zvířata

domácí zvířata nepovolena

Poplatky v místě pobytu

  • • čipová karta: 3 €

Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 17 m²), AI

  • pokoj: jednolůžko
  • koupelna: sprcha s WC
  • balkon
  • vybavení: TV a Wi-Fi

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (cca 22 m², Typ Pinzgau, max. 2 dos. + 1 dítě), AI

  • pokoj: dvoulůžko a přistýlka
  • NEBO
  • pokoj: dvoulůžko a rozkládací pohovka
  • A
  • koupelna: sprcha s WC
  • balkon
  • vybavení: TV a Wi-Fi
  • maximální obsazenost: 2 dospělí + 1 dítě do 18 let včetně

Dvoulůžkový pokoj/2× přist., sprcha/WC (cca 28 m², Typ Salzburg, max. 2 dos. + 2 děti), AI

  • pokoj: rozkládací pohovka pro dva a dvoulůžko
  • koupelna: sprcha s WC
  • balkon
  • vybavení: TV a Wi-Fi
  • maximální obsazenost: 2 dospělí + 2 děti do 18 let včetně
Ferienhotel Martinerhof - Salcbursko - Rakousko, Lofer - Lyžařské zájezdyFerienhotel Martinerhof - Salcbursko - Rakousko, Lofer - Lyžařské zájezdyFerienhotel Martinerhof - Salcbursko - Rakousko, Lofer - Lyžařské zájezdyFerienhotel Martinerhof - Salcbursko - Rakousko, Lofer - Lyžařské zájezdy

Podobné zájezdy

Ferienhotel Martinerhof

Ferienhotel Martinerhof

Země: Rakousko

Destinace: Salcbursko

Středisko: Almenwelt Lofer

Typ: Pobytové zájezdy, Lyžařské…

Termíny: Březen - Únor

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

Osob: 1-3, 1, 1-4 osoba

č. zájezdu: 430350/130
all-inclusive
vlastní doprava
od5 940,-/osoba
    -14%sleva
    Gasthof Bad Hochmoos

    Gasthof Bad Hochmoos

    Země: Rakousko

    Destinace: Salcbursko

    Středisko: Lofer

    Ubytování: Gasthof Bad Hochmoos

    Typ: Lyžařské zájezdy

    Termíny: Březen, Duben

    Délka pobytu: 6 dnů

    Osob: 1-4, 1, 1-2 osoba

    č. zájezdu: 239956/80
    polopenze
    vlastní doprava
    od13 134,-/osoba
      Ferienhotel Geisler

      Ferienhotel Geisler

      Země: Rakousko

      Destinace: Tyrolsko

      Středisko: Innsbruck

      Hotel: Ferienhotel Geisler

      Typ: Lyžařské zájezdy

      Termíny: Březen, Duben

      Délka pobytu: 4 až 8 dnů

      Osob: 1-3, 1-4 osoba

      č. zájezdu: 527142/80
      snídaně
      vlastní doprava
      od8 748,-/osoba

      Mohlo by vás zajímat:

      Lyžování v Rakousku

      Vyrazte lyžovat do Rakouska s vlastní nebo autobusovou dopravou

      Lyžařské zájezdy do Rakouska – široká nabídka ubytování v rakouských Alpách za výhodné ceny. Denně aktualizované nabídky pro vaši zimní dovolenou.

      Lyžování Dachstein West

      Oberösterreich (Horní Rakousko)

      Z Česka je to nejdostupnější velké středisko a je vzdálené necelých pět hodin z Prahy či Brna (140 kilometrů z Lince).

      Lyžování ve Švýcarsku

      Lyžařské zájezdy do Švýcarska s vlastní dopravou, se skipasem i bez skipasu

      Top lyžařská destinace s nabídkou cenově dostupných kapacit převážně v regionech Graubünden a Wallis.

      Aktuálně

      11.2.2026

      Vybíráme z TOP last minute

      Sníh je perfektní, ceny padají dolů, ale volná místa mizí před očima. Neztrácejte čas hledáním – udělali jsme to za vás. Podívejte se na náš aktuální přehled TOP lyžařských zájezdů na poslední chvíli a ulovte si tu nejlepší dovolenou sezóny ještě dnes.

      14.10.2025

      Aktuální nabídka: Sleva až 14 % na vybrané hotely v Itálii – pouze do 30. 11. 2025

      Rádi bychom Vás informovali o speciální 14% slevě na vybrané hotely v Itálii. Sleva platí pro všechny nové rezervace vytvořené do 30. listopadu 2025.

      18.7.2025

      Hledáme nové kolegy

      Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

      RSS, více aktualit

      Novinky E-mailem

      Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


      zpracováním os. údajů