4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd

Itálie, Pinzolo

č. zájezdu: 479921/109
od13 999,-/osoba
-29%sleva
Last minute
4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy

…ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd

Země: Itálie

Destinace: Val di Sole

Středisko: Pinzolo


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenzePopis:

  6denní lyžařský zájezd do střediska Pinzolo s lyžováním po celé oblasti včetně Madonna di Campiglio. Čeká na vás 150 km upravených sjezdovek a ubytování ve wellness hotelech Royal nebo Olympic Palace!

  • 6denní lyžařský zájezd s ubytováním a skipasem
  • Doprava, ubytování na 4 noci, polopenze a skipas v ceně
  • 4 dny lyžování na 150 km v oblasti Skiarea 
  • Ubytování v hotelech Royal/Olympic Palace
  • Dítě do 7,99 let na přistýlce se skipasem zdarma, platí jen dopravu
  • Denní přejezd na cestu tam
  • Lanovka cca 1,2 km od hotelu Royal a 650 m od hotelu Palace
  • Lyžování v Madonna di Campiglio, Pinzolo, Marilleva, Folgarida
  • Hotelový shuttle k vleku zdarma
  • Vstup do wellness zdarma
  • Relaxační místnost, turecké lázně, vířivka a bazén
  • WiFi k dispozici zdarma
  • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
  • Nástupní místa a časy odjezdů

  Lyžování ve 4 střediscích se skipasem Skiarea s více než 150 km sjezdovek

  Madonna di Campiglio je klenotem lyžařské oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta, jež sdružuje 8 středisek od Folgarie až po Passo Tonale. Skipas Skiarea platí pro lyžařská střediska Madonna di Campiglio, Marilleva, Folgarida a Pinzolo. Po historickém propojení se lyžařům ubytovaným v Pinzolu pohodlně zpřístupnil 12 km vzdálený top lyžařský areál Madonna di Campiglio. Další sousední skiareál Marilleva – Folgarida byl s Madonnou propojen už před mnoha lety, dohromady zde tedy nyní můžete absolvovat „s lyžemi na nohou“ již závratných 150 kilometrů sjezdovek. Pinzolo s 27 km sjezdovek je spíše rodinné středisko a nabízí přenádherné výhledy. Madonna di Campiglio, elegantní městečko, lyžování pro profíky na zhruba 70 km sjezdovek a jeden z nejlepších snowparků v Evropě Ursus. Koná se zde každoročně noční Světový pohár ve slalomu mužů. Posledních 57 km sjezdovek si můžete užít v části Folgarida/Mari­lleva, která nabízí vyvážený poměr náročnosti tratí. Hodí se tedy pro všechny a jsou zde překvapivě dlouhé a kvalitní sjezdovky, například do Folgaridy padající černá, skutečná lahůdka pro lyžařské fajnšmekry. 

  6denní lyžařský zájezd od Českého kormidla

  První den odjíždíme z ČR v brzkých ranních hodinách (přesné časy a místa najdete na konci popisu tohoto zájezdu) a k večeru budeme na místě, kdy se ubytujeme a dáme večeři. Druhý, třetí a čtvrtý den snídaně, lyžovačka, na konci dne večeře na hotelu. Pátý den snídaně, check out, lyžovačka a navečer odjezd. Šestý den se v noci nebo nad ránem vrátíme do ČR.

  Ubytování ve wellness hotelích Olympic Royal a Olympic Palace

  V rámci lyžařského balíčku do střediska Pinzolo s lyžováním i po okolních oblastech Madonna di Campiglio, Marilleva a Folgarida nabízíme ubytování v hotelech Olympic Palace a Olympic Royal. Oba hotely spojuje nejen typický alpský vzhled ale i jeden majitel. Díky tomu je v obou hotelech zajištěna stejná kvalita poskytovaných služeb. Ubytováni budete v jednom z těchto hotelů. Není možné si vybrat hotel předem, na případné poznámky k ubytování nebude vůbec brán zřetel. Oba hotely disponují recepcí, restaurací, výtahem, úschovnou zavazadel, lyžárnou a WiFi připojením zdarma. Po náročném dni určitě rádi oceníte hotelové wellness, které je v ceně pobytu od 16.00 do 20.00 hod. Zahrnuje relaxační místnost, turecké lázně, vířivku a bazén. K lanovce, která je vzdálená cca 1,2 km od hotelu Royal a 650 m od hotelu Palace, Vás zdarma zaveze hotelový shuttle bus. 

  Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky

  Pokoje o velikosti 22 m2 jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, SAT/TV, minibarem (konzumace za poplatek), fénem, WiFi a balkonem.

  Stravování formou polopenze

  • Snídaně jsou podávány formou bufetu (slaný i sladký)
  • Večeře je servírována formou výběru z menu o 3 chodech, salátový bufet
  • Nápoje k večeři nejsou zahrnuty k ceně zájezdu
  • Pobyt začíná večeří a končí snídaní

  Ubytování – důležité informace

  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
  • Check in v hotelu bývá většinou od 15.00 hod., dřívější ubytování je přímo v režii hotelu, pokud již bude mít pokoje připraveny
  • Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • V místě se platí povinná pobytová taxa cca 2,5 €/os./noc
  • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,5€–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.

  Svozové trasy z ČR

  • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého
  • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu v maximální výši 500,– Kč/osoba
  • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii

  Check in/out a převlékání

  K večeru se přijede k hotelu, proběhne ubytování a klienti jdou na večeři. Poslední den si klienti nechají zavazadla v místnosti v hotelu, kde se po lyžování mohou také převléknout, odjezd zpět do ČR bývá kolem 17–19 hod. Delegát čas odjezdu upřesní.

  Místenky do autobusu

  Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 300 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

  Zavazadla

  Každý cestující má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr + taška na lyžáky) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť z důvodu možného poškození. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč (po vytvoření rezervace se spojte emailem s prodejcem, který Vám pošle cestovní smlouvu).

  Pozor, může se stát…

  • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • V případě uzavření lyžařského střediska kvůli povětrnostním podmínkám (vichřice, laviny apod.) nemají klienti nárok ani na poměrnou část ceny skipasu za dobu sjezdovek mimo provoz.


4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy4 dny lyžování na Madonně, ubytování ve wellness hotelu v Pinzolu s polopenzí, denní přejezd - Val di Sole - Itálie, Pinzolo - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

6denní zájezd s dopravou, polopenzí a skipasem v ceně – hotel Urri

6denní zájezd s dopravou, polopenzí a skipasem v ceně – hotel…

Země: Itálie

Středisko: Aprica

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Březen

Délka pobytu: 6 dnů

č. zájezdu: 480850/109
polopenze
autobusem
od8 999,-/osoba
Last minute
-24%sleva
Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

Země: Slovensko

Destinace: Nízké Tatry, Nízké Tatry –…

Středisko: Jasná

Hotel: Wellness Hotel Chopok

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 3 až 8 dnů

Osob: 2 osoby

č. zájezdu: 477515/3
snídaně
vlastní doprava
od3 860,-/osoba
  Ski & Wellness Residence Družba

  Ski & Wellness Residence Družba

  Země: Slovensko

  Destinace: Nízké Tatry, Nízké Tatry –…

  Středisko: Jasná

  Ubytování: …& Wellness Residence Družba

  Typ: Lyžařské zájezdy

  Termíny: Březen, Duben

  Délka pobytu: 3 až 8 dnů

  Osob: 2 osoby

  č. zájezdu: 468426/3
  snídaně
  vlastní doprava
  od4 720,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Ubytování v Livignu s možností skipasu v ceně

   Oblast Livigna potěší nejen každého náročného lyžaře svými 115 kilometry skvěle upravených lyžařských tratí, ale také milovníky freeridingu a snowboardingu.

   Ubytování v Madonna di Campiglio s možností skipasu

   Moderní lanovky, perfektní sněhové podmínky a zasněžování, skvěle upravené tratě, nádherné hory tyčící se nad sjezdovkami, velký výběr sjezdovek všech náročností a hlavně 60% slunečných dní.

   Ubytování Nassfeld

   Pokud bude hledat v Rakousku středisko, které patří k nejlepším a máte rádi nadstandard, vyberte si Nassfeld. 110 sjezdových tratí vás nadchne.

   Aktuálně

   9.2.2024

   Denní přejezdy u lyžařských zájezdů

   Nechcete se trmácet přes noc a ráno "rozbití" jít na sjezdovku? Vyzkoušejte denní přejezdy. Lyžujte vyspaní a odpočatí. Denní přejezd je skvělá volba.

   8.2.2024

   Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

   Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek ve Francii, Itálii a Rakousku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přhledné tabulce.

   18.1.2024

   Jarní prázdniny 2024

   Přehled termínů jarních prázdnin 2024 podle okresů.

   RSS, více aktualit

   Novinky E-mailem

   Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


   zpracováním os. údajů