Tip: Vyhrajte zájezd do Alp!

Vyhrajte zájezd do Alp!
pro 2 osoby v termínu 26.03. – 30.03.2018!Akce končí za:

Vyhrajte zájezd do Alp pro 2 osobyV rámci naší speciální akce 5+1 jsme pro Vás připravili soutěž o zájezd pro 2 osoby zdarma.
A pozor! Soutěže se můžete zúčastnit a nemusíte si nic kupovat!

Stačí pouze zodpovědět správně soutěžní otázku a napsat ji do komentáře na facebooku. Odpovědi nepište do komentářů v již nasdílených příspěvcích na jiných profilech. Výherce vybereme náhodně z vašich správných odpovědí a zveřejníme po skončení soutěže.

Pokud nevyhraješ tuto soutěž, můžeš alespoň využít akci 5+1! .-) Když seženeš k sobě 5 lidí, budeš mít Ty zájezd úplně zdarma! Vztahuje se na 18 zájezdů zobrazených níže na této stránce.

A o co hrajeme?
5 denní lyžařský balíček s ubytováním v hotelu Savoia ve středisku Civetta s polopenzí, skipasem a dopravou v ceně. Nástupní místo Praha, Brno nebo Jihlava. Další inforamce vám rádi poskytneme.

Hrajeme o hotel Savoia ve středisku Civetta, které se nachází hned vedle střediska Alpe Lusia (Falcade). My se vás ptáme kolik km sjezdových tratí najdete ve středisku Alpe Lusia/San Pellegrino?

Správnou odpověď nám pište pouze do komentáře k příspěvku na Facebooku.

Nápovědu najdeš v nabídce hotelů.

Lyžařské zájezdy 5+1 zdarma!

Domluv se s přáteli a když vás bude šest, jeden z vás pojede zcela zdarma!
Vybírejte z těchto zájezdů do parádních italských středisek a pojeďte s námi za super lyžováním.
Vše potřebné o službách, cenách a středisku se dozvíš v detailu každého zájezdu.

« předchozí 1 další »
« předchozí 1 další »
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů

Aktuálně

5.4.2018

Hledáme nové kolegy

Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

10.2.2018

Střediska aktuálně hlásí

Aktuální informace o počasí a sněhu přímo z daných středisek v Alpách od našich partnerů a delegátů přímo v místě. Doplněno o plánované akce apod.

12.12.2017

Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek ve Francii, Itálii a Rakousku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přhledné tabulce.

RSS, více aktualit

Soutěž o lyžařský zájezd

Pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže o dva zájezdy pro dvě osoby je společnost Summit Tour, s.r.o. a společnost Facebook se nijak nepodílí na této soutěži. Účastníkem soutěže se stává jakýkoliv registrovaný uživatel sítě Facebook, který uvede do komentářů soutěžního vlákna odpověď na soutěžní otázku nejpozději do neděle 10.9.2017. Výherce vybere pořadatel náhodně a bude zveřejněn v pondělí 11.9.2017. Po­řadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, případně ze soutěže vyloučit jakéhokoliv uživatele, a to bez udání důvodu. Výhry v soutěži nejsou vymahatelné a pokud je výherce nevyužije, nemá nárok na žádnou protihodnotu či finanční plnění. Výhru si musí výherce vybrat do 1 měsíce od vyhlášení vítěze.

Podmínky akce 5+1

Akce 5+1 zdarma se vztahuje na vybrané zájezdy na této stránce. Akce platí pouze na 5denní lyžařské balíčky (v ceně je cesta autobusem tam a zpět, ubytování na dvě noci, polopenze, 3denní skipas). Není možné kombinovat různá nástupní místa, způsob dopravy, nebo skipasy. Všichni účastníci zvýhodněné skupiny 5+1 musí být uvedeni v jedné cestovní smlouvě (není možné doplnit zpětně po podepsání cestovní smlouvy). Akce trvá do 17. 9. 2017 a je kapacitně omezena. CK si vyhrazuje právo akci předčasně ukončit. Nákup zvýhodněné balíčku pro 6 osob nelze kombinovat s další slevou či jinou akcí.