Anett Hotel

Itálie, Sterzing

č. zájezdu: 516456/80
od11 920,-/osoba
Anett Hotel - Jižní Tyrolsko - Itálie, Sterzing - Lyžařské zájezdy

Anett Hotel

Země: Itálie

Destinace: Jižní Tyrolsko

Středisko: Sterzing

Ubytování: Anett Hotel


Stravování: polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec - Duben

Délka pobytu: 5 až 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • polopenze

Poloha Komfortní 4hvězdičkový hotel Anett leží cca 3,5 km od centra Sterzingu v nadmořské výšce cca 950 m. Do centra Ratschingsu, kam se v každém případě vyplatí zajít na výlet, je to jen asi 4,5 km. Do nejbližšího lyžařského střediska Vás vyveze lanovka „Rosskopf“, která se nachází cca 4,7 km od ubytování. Běžkařské trasy jsou vzdálené asi 8 km. Spoustu zábavy si užijete také na sáňkařské dráze, ke které dorazíte asi po 4,6 km. Zastávka skibusu je cca 50 m od hotelu. K nádraží Sterzing je to asi 4 km. K obchodům dorazíte přibližně po cca 3,3 km, k nejbližším kavárnám a restauracím přibližně po cca 400 m.

Vybavení K vybavení hotelu patří recepce (07.30–21.00, změny vyhrazeny), Wi-Fi, společenská místnost, výtah, snídaňový salonek, hotelová restaurace, hotelový bar a vinný sklípek. Hosté mají podle dostupnosti k dispozici parkovací místa, garáž (za poplatek) a nabíjecí stanici pro elektromobily (za poplatek).

Wellness Hosté si mohou odpočinout a relaxovat ve wellness prostorách rozkládajících se na cca 500 m². Je zde krytý bazén. Naleznete zde i finskou saunu, bio saunu, parní lázeň, infračervenou kabinu a zážitkovou sprchu. Odpočinout si můžete také v relaxační místnosti, kde je k dostání čaj a čerstvý ovocný džus. Na místě si můžete zapůjčit župan a osušky do sauny.

Děti Za poplatek si je možné vypůjčit dětské postýlky, dětské židle jsou zahrnuty v ceně (na vyžádání/dle dostupnosti).

Zábava V areálu hotelu se nachází posilovna.

Stravování Stravování zahrnuje (při objednávce ubytování s polopenzí) vydatnou snídani ve formě bufetu s regionálními produkty, čerstvým ovocem, různými druhy čaje a různými džusy. Večer dostanete 5chodové menu. Na Vánoce se servíruje slavnostní vánoční menu, na Silvestra se servíruje speciální silvestrovské menu. Na přání je možné připravit vegetariánskou, bezlepkovou i bezlaktózovou stravu.

Služby

  • nocleh dle objednávky
  • stravování dle objednávky
  • Krytý bazén
  • Saunový prostor
  • Župan (na zapůjčení)
  • Osušky do sauny (na zapůjčení)
  • Vánoční menu
  • Silvestrovské menu
  • Wi-Fi
  • Karta hosta „activeCARD Ratschings“ (viz informace na místě)
  • Posilovna
  • Dětská vysoká stolička (na vyžádání)
  • Parkoviště (dle dostupnosti)

Skipas Rosskopf (hodnota skipasu až do výše 9 506 Kč). Detaily/výjimky viz proces objednávky.

  • Krytý bazén
  • Saunový prostor
  • Župan (na zapůjčení)
  • Osušky do sauny (na zapůjčení)
  • Vánoční menu
  • Silvestrovské menu
  • Wi-Fi
  • Karta hosta „activeCARD Ratschings“ (viz informace na místě)
  • Posilovna
  • Dětská vysoká stolička (na vyžádání)
  • Parkoviště (dle dostupnosti)

Domácí zvířata

domácí zvířata na vyžádání (cca 20 € na zvíře/noc, bez krmiva)

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 25 m²), P

  • pokoj: dvoulůžko
  • koupelna: bidet, fén na vlasy, dešťová sprcha a WC
  • balkon
  • vybavení: minibar, trezor, možnost k posezení, TV a Wi-Fi

Junior suita – 3 os. (30 – 33 m²), P

  • pokoj: dvoulůžko a rozkládací pohovka
  • koupelna: bidet, sprcha s WC a fén na vlasy
  • balkon
  • vybavení: minibar, trezor, sedací kout, TV a Wi-Fi

Suita – 5 os. (cca 45 m²), P

  • pokoj: rozkládací pohovka pro dva, dvoulůžko a přistýlka
  • koupelna: vana s WC, bidet, fén na vlasy a samostatné WC
  • balkon
  • vybavení: minibar, trezor, sedací kout, TV a Wi-Fi

Junior suita – 3 os. (30 – 33 m²), P

  • obývací místnost na spaní: dvoulůžko a rozkládací pohovka
  • koupelna: bidet, fén na vlasy, dešťová sprcha a WC
  • balkon
  • vybavení: minibar, trezor, možnost k posezení, TV a Wi-Fi

Suita – 5 os. (cca 45 m²), P

  • obývací pokoj: rozkládací pohovka pro dva a přistýlka
  • ložnice: dvoulůžko
  • koupelna: bidet, fén na vlasy, dešťová sprcha a WC
  • balkon
  • vybavení: minibar, trezor, možnost k posezení, TV a Wi-Fi
Anett Hotel - Jižní Tyrolsko - Itálie, Sterzing - Lyžařské zájezdyAnett Hotel - Jižní Tyrolsko - Itálie, Sterzing - Lyžařské zájezdyAnett Hotel - Jižní Tyrolsko - Itálie, Sterzing - Lyžařské zájezdyAnett Hotel - Jižní Tyrolsko - Itálie, Sterzing - Lyžařské zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Kranebitt

Hotel Kranebitt

Země: Itálie

Destinace: Jižní Tyrolsko

Středisko: Sterzing

Hotel: Kranebitt

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec - Březen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

Osob: 1-4, 1, 1-2, 1-3 osoba

č. zájezdu: 434955/80
polopenze
vlastní doprava
od6 196,-/osoba
    Hotel Wieser

    Hotel Wieser

    Země: Itálie

    Destinace: Jižní Tyrolsko

    Středisko: Sterzing

    Hotel: Wieser

    Typ: Lyžařské zájezdy

    Termíny: Prosinec - Duben

    Délka pobytu: 4 až 8 dnů

    Osob: 1-2, 1, 1-4 osoba

    č. zájezdu: 453646/80
    polopenze
    vlastní doprava
    od8 859,-/osoba
      Hotel Lahnerhof

      Hotel Lahnerhof

      Země: Itálie

      Destinace: Jižní Tyrolsko

      Středisko: Sterzing

      Hotel: Lahnerhof

      Typ: Lyžařské zájezdy

      Termíny: Prosinec - Duben

      Délka pobytu: 3 až 8 dnů

      Osob: 1, 1-4, 1-3, 1-5 osoba

      č. zájezdu: 515165/80
      polopenze
      vlastní doprava
      od6 196,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Lyžování Aprica Itálie

        Valtellina

        I přes relativně malou velikost areálu (50 km sjezdovek) disponuje Aprica poměrně velkým množství černých sjezdovek. Díky umělému zasněžování si zde můžete užívat lyžování až do dubna.

        Zalyžujte si ve středisku Madesimo

        Madesimo je dokonalé středisko po všech stránkách. Má celkem 50 km sjezdovek a rok od roku se stále oblíbenější. Najdeme zde i snowpark a pestré palety volného terénu, 26 km běžeckých tras, snowtubing, sněžnice a mnoho dalšího letos stále za fantastické ceny!

        Lyžařské zájezdy do Itálie 2025/2026 – Dolomity, Alpy a First Minute nabídky

        Lyžování v Itálii Itálii s autobusovou i vlastní dopravou, se skipasem v ceně

        Užijte si zimní dovolenou v srdci italských Alp! . Sezóna 2025/2026 přináší skvělé příležitosti pro lyžování v Itálii – od slunečných Dolomit až po zasněžené vrcholky Alp. Vyberte si z nabídky First Minute zájezdů a zajistěte si nejlepší termíny, ubytování i ceny. Itálie nabízí perfektní kombinaci upravených sjezdovek, výborné gastronomie a pohodové atmosféry – ideální pro rodiny, páry i skupiny přátel.

        Aktuálně

        28.5.2025

        Jarní prázdniny 2026: Vyrazte na lyže v ideálním termínu

        Jarní prázdniny jsou ideální příležitostí pro zimní dovolenou na horách. Ať už plánujete rodinný pobyt, školní zájezd nebo aktivní víkend na svahu, máme pro vás přehled všech termínů jarních prázdnin 2026 podle okresů. Vyberte si ten svůj a rezervujte si lyžařský zájezd včas – ty nejlepší termíny a ubytování mizí rychle!

        28.5.2025

        Předprodej zimních lyžařských zájezdů 2025/2026 právě odstartoval!

        Zimní dobrodružství začíná už teď! Spustili jsme předprodej lyžařských zájezdů pro sezónu 2025/2026. Vyberte si z oblíbených alpských destinací, zajistěte si výhodné ceny a nejlepší termíny. Nečekejte na poslední chvíli – ty nejžádanější zájezdy mizí rychle!

        4.12.2024

        Lyžařské zájezdy s denním přejezdem: lyžování bez únavy

        Hledáte pohodlnější způsob, jak se dostat na lyže? Vyzkoušejte denní přejezd autobusem a zapomeňte na únavné noční cestování! S našimi denními zájezdy přijedete na hory svěží, vyspaní a plní energie – připraveni hned vyrazit na sjezdovky. Denní přejezdy jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí začít svůj lyžařský den odpočatí a užít si každý oblouk naplno.

        RSS, více aktualit

        Novinky E-mailem

        Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


        zpracováním os. údajů