Hledáme nové kolegy

Pozice prodejce zájezdů

Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů. Mezi hlavní aktivity patří zajištění plynulého chodu kanceláře, jednání s klienty a vyřizování internetových rezervací. Ideální kandidát by měl mít aktivní zájem o cestovní ruch a schopnost nejen naslouchat přáním zákazníka, ale daný zájezd i prodat. Dále nabízíme možnost podílet se na ostatních projektech společnosti.

Náplň práce:

  • poradenství v oblasti cestování
  • prodej zájezdů, vytváření nabídek, rezervací – především poznávacích a lyžařských zájezdů
  • telefonická, emailová i osobní komunikace s klienty
  • samostatné vedení obchodních případů
  • komunikace s cestovními kancelářemi

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání / VŠ výhodou
  • výborné komunikační schopnosti, příjemný projev
  • schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • motivaci a chuť dosahovat nejlepších výsledků
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • znalost cizích jazyků výhodou
  • praxe v cestovní kanceláři či agentuře výhodou

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení, podíl z provize
  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost zkráceného úvazku
  • zaškolení a získání nových zkušeností v cestovním ruchu
  • paušál na neomezené volání i pro osobní využití
  • notebook
  • v případě dobrých prodejních výsledků možnost pracovních cest (tzv. infocest)
  • slevy na zájezdy pro rodinné příslušníky
  • po domluvě částečná možnost práce z domu – Home office
  • možnost podílet se na dalších projektech společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno, Zahradnická 223/6
  • Datum nástupu: ihned

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj profesní životopis, nejlépe s fotografií a krátkým motivačním dopisem na níže uvedený e-mail.

Ing. Jakub Kreps
email: jakub@summittour.cz
tel: +420 773 647 900